Редуктор балонний одноступінчастий TR07 призначений для зниження та регулювання тиску вуглекислого газу або аргону, що надходить з балона, та автоматичної підтримки постійним заданого робочого тиску газу. Корпус редуктора виконаний із латуні.
Технічні характеристики:
| Робочий газ | аргон, вуглекислий газ |
| Тиск газу на вході (max) | 20 МПа |
| Тиск газу робочий (max) | 0.75 МПа |
| Пропускна здатність | Ar - 38 / CO2 - 28 л/хв. |
| Робоча температура середовища | -20 – +50 °C |
| Умовний прохід рукава | 6 мм |
| Підключення (вхід) | натискна гайка G 3/4" |
| Підключення (вихід) | ніпель з гайкою G 1/4" |
| Вага | 1.5 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Робоче середовище | Аргон, Вуглекислотний газ |
| Максимальний робочий тиск | 0.75 бар |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Вага | 1.5 кг |
| Максимальний тиск на вході | 20 МПа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴






